Vizyon

Sektörün kalite çıtasını yükselterek, geleceğe katkıda bulunmak.

Misyon

Bireylerin ve buna bağlı olarak toplumların yaşam standartlarını yükseltecek nitelikte, kaliteden ödün vermeden ücretsiz veya mümkün olan en ekonomik koşullarda pratik çözümler sağlamak.

Tarihçe

KAM A.Ş. 1980 yılından beri üretim yapan ve ODTÜ ile ortak yürüttüğü ar-ge çalışmaları neticesinde dünyadaki C STRONG teknolojisine hayat vermiş, dünya çapında pek çok rekora imza atmış, kadrolu 620 çalışanı ile Türkiye’de açık ara farkla sektörünün lideri olan bir kuruluştur. 26 Nisan 2013’te KAM A.Ş. bilişim sektörüne KAM İNOVASYON BİLİŞİM REKLAMCILIK A.Ş. adıyla giriş yapmıştır.
Kam İnovasyon
Kam İnovasyon
KAM İNOVASYON A.Ş.’nin adından da anlaşılabileceği gibi, gerçek anlamda yenilikçi, kendi sorumluluklarının bilincinde, alanında ciddi anlamda uzman, son derece yaratıcı bir çalışma ekibi vardır. Bu seçilmiş ekibin benimsemiş olduğu "herkes bilmesi gerektiği kadarını en iyi şekliyle bilir", "önce kendin beğen" ve "zamanında yapılmayan iş hiç yapılmamış sayılır" ilkeleri ve elbette "KAMlı ruhu" bu heyecanlı yolculukta şirket içi mutluluğun ayrılmaz parçasıdır. Böyle bir ekibin yarattığı her projenin arkasında KAM’ın değerlerini taşıyan bir kalite anlayışının olduğu da unutulmamalıdır.

Çevreye Duyarlılık

KAM’ın çevreye duyarlılığı, zaten üstün nitelikli özelliklerinden dolayı seçilmiş kadrosuna, kuruluşa geldikleri ilk günden itibaren net olarak hissettirilen bir olgudur. Kuruluş içerisinde, sensörlü musluklardan tasarruflu LED lambalara, bina mantolamasında kullanılan malzemelerden seçilen klimaların özelliklerine kadar pek çok alanda doğaya saygılı olunup israfın önlenmesine yönelik çalışmanın olduğu ve hatta ıslak imza gerektirdiği için yasal açıdan zorunlu olan resmi nitelikteki çıktılar haricinde, kuruluş içerisinde hiçbir şekilde kağıt ve mürekkep kullanımının bulunmaması bu çerçevede dikkat çeken somut örneklerdendir.

KAM Ormanı
Milyonlarca bitki ve hayvan türünü yeşil çatısı altında barındıran, su varlığını koruyan ve düzenleyen, iklime olumlu yönde etkiler yapan, oksijen deposu ormanlarımız son yüzyıl içinde büyük bir yok olma süreci yaşamakta. İnsanoğlunun duyarsızlığı sonucu ortaya çıkan yok oluşu, yine insanoğlunun titiz ve bilinçli tavrı olumlu hale çevirecektir. Bu noktada tüm topluma önemli roller düşmektedir. KAM bu bakış açısıyla, üzerine düşen görevi yerine getirmek için "KAM ORMANI"nı yerküreye armağan etti.